июнь
29
2022

Ford Mustang Mach-E ir vispusīgi atjaunināts


Ford jau sen ir izklāstījis attīstības stratēģiju, lai pakāpeniski pārietu uz elektriskajām sliedēm. Tajā pašā laikā joprojām tiek ražots liels skaits automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem. Tomēr tas tā nav pašreizējās paaudzes Ford Mustang gadījumā, kas nesen kļuva elektrisks. Mēs runājam par Ford Mustang mach-e modeli, kas saņēma jaunu dizainu, kā arī mainīja klasi no ponikas uz krosoveru.
июнь
09
2022

Teslas elektriskie auto

Tesla savu atpazīstamību auto pasaulē iemantoja kā pirmais ražotājs, kas piedāvāja tikai elektriskas automašīnas.
март
27
2022

Premium klases sedans BMW i7 gatavojas sērijai


Šķiet, ka BMW premium segments pilnībā pāriet uz elektrisko vilci. Jebkurā gadījumā starp paziņojumiem par jauniem leģendārās sērijas turpinājumiem benzīna sedani ar iekšdedzes dzinēju vairs nav minēti. Šodien runāsim par jauno BMW i7, kas ir elektriskais sedans un pārstāv bavāriešu koncerna septīto sēriju.
март
27
2022

BE kategorija: vai elektroauto var vilkt piekabi?

Tuvojas pavasaris un vasara - laiks, kad gribas izbraukt pie dabas kempingā, doties veloizbraucienā vai sākt lielo pavasara tīrīšanu.
август
27
2021

Elektromobilis BMW iX3 parādījās visā krāšņumā


Nesen sabiedrībai tika parādīts jaunais elektromobilis BMW iX3, kurš tikai gaidīja krosoveru līnijas attīstību no Bavārijas koncerna uz elektrifikāciju. Automašīna daudzējādā ziņā atgādina parasto X3, kurai bija sejas lifts, bet tehniski tā ir pilnīgi atšķirīga mašīna.

сентябрь
07
2020

Tesla plāno Vācijā laist tirgū jauna veida akumulatorus


Godalgotā elektrisko transportlīdzekļu kompānija plāno izlaist jaunu akumulatoru tipu Vācijai. Šobrīd Tesla aktīvi risina sarunas ar šīs valsts valdību, taču ražošanas grūtību dēļ tās tiek palēninātas. Uzņēmums tiks būvēts Brandenburgā, un tas prasa daudzu nianšu saskaņošanu, kas prasa ilgu laiku.
сентябрь
02
2020

Ūdeņraža avārijas elektrostacija no Toyota un Honda


Kamēr lielākā daļa Eiropas ražotāju izmisīgi pārbūvē konveijerus, lai ražotu elektriskos transportlīdzekļus, novecojošie eksperimenti turpinās uzlecošās saules zemē. Šoreiz Honda un Toyota ziņo par autonomas ūdeņraža spēkstacijas izstrādi. Interesanta attīstība jau ir piesaistījusi sabiedrības uzmanību.
август
30
2020

Peugeot e-Boxer būs divi akumulatori, no kuriem izvēlēties


Furgons Peugeot e-Boxer iepriecinās patērētājus ar divu akumulatoru izvēli, kurus var uzstādīt kopā ar atjauninātu elektroinstalāciju. Pirms vairāk nekā gada Peugeot prezentēja savu elektrisko furgonu Citroen Relay, un šodien tas jau ļauj ikvienam izvēlēties pilnu sērijveida e-Boxer komplektu.
апрель
04
2020

Nissan Ariya parāda, kā izskatīsies jaunas Nissan krosoveri

Nissan, kas desmit gadus atpakaļ, pirmais, kas uzdrošinājās ieviest tirgū sērijas pasažieru auto, kas darbojas tikai uz elektrību, konsekventi attīsta tehnoloģijas, auto bez izmešiem.
апрель
04
2020

Opel ir pirmais ražotājs elektriskā rallija auto

Šis ir pasaulē pirmais sērijas reids. Martā, Opel uzsāk elektriskais rallija auto bāzes Opel Corsa-e. auto šobrīd tiek izstrādāts Рюссельсхайме un piedalīties sporta sacensībās sezonā 2020/2021. Jau zināms, ka cena elektrisko rallija klientiem Opel Motorsport būs zem 50 000 eiro.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika