апрель
03
2024

Ford Mustang Mach-E ir vispusīgi atjaunināts


Ford jau sen ir izklāstījis attīstības stratēģiju, lai pakāpeniski pārietu uz elektriskajām sliedēm. Tajā pašā laikā joprojām tiek ražots liels skaits automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem. Tomēr tas tā nav pašreizējās paaudzes Ford Mustang gadījumā, kas nesen kļuva elektrisks. Mēs runājam par Ford Mustang mach-e modeli, kas saņēma jaunu dizainu, kā arī mainīja klasi no ponikas uz krosoveru.
апрель
03
2024

Premium klases sedans BMW i7 gatavojas sērijai


Šķiet, ka BMW premium segments pilnībā pāriet uz elektrisko vilci. Jebkurā gadījumā starp paziņojumiem par jauniem leģendārās sērijas turpinājumiem benzīna sedani ar iekšdedzes dzinēju vairs nav minēti. Šodien runāsim par jauno BMW i7, kas ir elektriskais sedans un pārstāv bavāriešu koncerna septīto sēriju.
март
27
2024

Elektromobilis BMW iX3 parādījās visā krāšņumā


Nesen sabiedrībai tika parādīts jaunais elektromobilis BMW iX3, kurš tikai gaidīja krosoveru līnijas attīstību no Bavārijas koncerna uz elektrifikāciju. Automašīna daudzējādā ziņā atgādina parasto X3, kurai bija sejas lifts, bet tehniski tā ir pilnīgi atšķirīga mašīna.

март
02
2023

Dzinēja uzlaušana pēc kapitālā remonta

Pēc remonta dzinējs daudzējādā ziņā ir līdzīgs jauna auto dzinējam. Jums tas jālieto tikpat uzmanīgi un uzmanīgi, nepakļaujot to lielām slodzēm. Nepareizas uzlaušanas gadījumā nākotnē būs problēmas ar dzinēja iedarbināšanu, palielināts degvielas patēriņš un daudzi citi darbības traucējumi.
февраль
12
2023

Koncepta hečbeks Skoda VisionD

Tiklīdz sākās Ženēvas autoizstāde, žurnālisti uzreiz tika iepazīstināti ar dažiem jaunajiem produktiem, starp kuriem bija konceptuālā hečbeka sērija Skoda VisionD. Iespējams, ka viņš kļūs par Skoda Octavia pēcteci.
январь
06
2023

General Motors: kurss par rentabilitāti

Viens no globālās autobūves gigantiem General Motors paziņojis par jaunas modeļu līnijas izlaišanu.
декабрь
13
2022

Audi TT: jauns hibrīda krosovers

  Pekinas autoizstādē tika prezentēta Audi TT krosovera jaunākā hibrīda versija.
сентябрь
27
2022

Honda HR-V pārgāja uz elektrisko vilci


Honda HR-V nolēmis pāriet uz elektriskajām sliedēm. Tiesa, līdz šim auto eksperimentālā versija tiks pārdota tikai un vienīgi Ķīnā. Katrā ziņā fakts, ka Honda pamazām pāriet uz elektrisko vilci un aktīvi apgūst jaunas modernās tehnoloģijas, iepriecina.
август
12
2022

Peugeot e-208 un e-2008 ir uzlabota akumulatora ietilpība


Franču elektromobiļi Peugeot e-208 un e-2008 jaunos pircējus iepriecinās ar palielinātu akumulatora ietilpību. Turklāt nesenais elektrisko flagmaņu atjauninājums ir ietekmējis sedanu interjeru un izskatu, tāpēc mums ir ko pastāstīt neinformētiem, bet zinātkāriem autobraucējiem.
июнь
09
2022

Teslas elektriskie auto

Tesla savu atpazīstamību auto pasaulē iemantoja kā pirmais ražotājs, kas piedāvāja tikai elektriskas automašīnas.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika