апрель
04
2020

Nissan Ariya parāda, kā izskatīsies jaunas Nissan krosoveri

Nissan, kas desmit gadus atpakaļ, pirmais, kas uzdrošinājās ieviest tirgū sērijas pasažieru auto, kas darbojas tikai uz elektrību, konsekventi attīsta tehnoloģijas, auto bez izmešiem.
апрель
04
2020

Opel ir pirmais ražotājs elektriskā rallija auto

Šis ir pasaulē pirmais sērijas reids. Martā, Opel uzsāk elektriskais rallija auto bāzes Opel Corsa-e. auto šobrīd tiek izstrādāts Рюссельсхайме un piedalīties sporta sacensībās sezonā 2020/2021. Jau zināms, ka cena elektrisko rallija klientiem Opel Motorsport būs zem 50 000 eiro.
март
15
2020

Interjers jaunu Porsche Taycan

Porsche oficiāli liecina detalizētas fotogrāfijas un interjera modelis Taycan. Pasaulē pirmo pilnībā elektrisko automašīnu no Porsche ir piepildīta ar tehnoloģijām
февраль
15
2020

Audi e-tron 50: aizraujošas funkcijas электрокара

Audi pievienosies lineālu e-tron 50 quattro tuvākajā laikā. Tas ir vairāk nekā vāja versija elektrisko apvidus auto, kas pasliktina veiktspēju un ir mazāks diapazons, kas kompensē zemāku cenu.
январь
15
2020

Noplūda bildes interjera jauno Volkswagen ID. 3.

Lai gan pirms debijas pilnībā elektrisko Volkswagen ID. 3 vairs nav atlicis tik daudz laika, ražotājam joprojām nav izdevies saglabāt visu noslēpumā. Runa ir par bildēm iekšā pēctecis Golf, kas bija noplūdis reklāmas video, kas publicēts mārketinga nodaļas vadītāja, protams, nejauši, jo ieraksts ir ātri pazuda.
ноябрь
15
2019

Šis ieraksts ir tur 20 gadus! Elektriskā Volkswagen ID.R pārspēja

Festivālā Goodwood ātruma šogad Volkswagen bija kaut kas neticams. Modifikācijas, kas veiktas vācu inženieri modelis ID. R, ļāva pārspēt iepriekšējo rekordu kāpšanas pa kalnu trasē. Laiku, kas 1999. gadā Nika Хайдфельдом, bija побито elektrisko болидом par 1,7 sekundes.
октябрь
15
2019

Piecas ekrāniem interjerā un kameras vietā spoguļi. Jaunas tendences

Audi e-tron - tā ir mašīna, набитая elektroniku. Tas ir ne tikai pirmā elektriskā Audi, bet arī viens no pirmajiem automobiļiem ar kameru un displeju, заменяющими tradicionālās ārējie spoguļi. Kā šāds risinājums strādā katru dienu?
сентябрь
15
2019

Jaunais Renault Zoe ar elektrisko piedziņu

Kad Renault Zoe tirgū ienāca 2012. gadā, viņai nebija pārāk daudz konkurentu. Šodien situācija izskatās savādāk, un tuvākajos gados mēs būsim
август
31
2019

Elektriskā Volkswagen e-up!

Modernizēts, elektriskā Volkswagen e-up! viņš jau ir pieejams piedāvājumā latvijas dīleriem. Labi aprīkots auto mēs maksāsim ne mazāk kā 20 tūkstoši eiro.
август
15
2019

Electric Opel Corsa-e

Opel liek uzsvaru uz elektrību. Jauna, jau sestās paaudzes modeļa Opel Corsa, lai sāktu debijas versiju ar baterijām darbināmi. Pilnībā elektriska Corsa-e diapazons ir līdz pat 330 km (WLTP1, provizoriskie dati), un jūs varat izvietot savu pasūtījumu uz to Latvijā.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika