Jaguar Pace saņēma prēmiju World Car of the Year 2019
Vispirms pjedestāla Eiropas плебисците Car of the Year 2019, bet tagad titulu World Car of the Year 2019. Jaguar I-Pace atkal triumfē, bet šoreiz visā pasaulē. Tas ir otrais vēsturē elektromobili, kas ir ieguvis šo prestižo titulu.

Tika izvēlēts pasaules auto 2019. gadam. Rezultāti плебисцита World Car of the Year 2019 tika paziņoti Ņujorkas starptautiskajā auto izstādē. Balva tika piešķirta pēc balsošanas 86 automobiļu žurnālisti no 24 valstīm, dažas nedēļas pēc saņemšanas prēmijas European Car of the Year un tādējādi apliecinot, ka Jaguar I-Pace ir šobrīd vispieprasītākais auto premium segmentā.
Jaguar Pace ir konstruēts no nulles, piemēram, elektriskais transportlīdzeklis, ko raksturo drosmīgs, taisnīgs līnijas virsbūves un salonu, kas piedāvā daudz vietas, piemērots pieciem pasažieru un to bagāžas, un elektrifikācijas darbību nodrošina divi ar elektromotora kopējā jauda ir 400 KILOMETRU. Tie rada 696 Nm griezes momentu un fragmentāru auto līdz 100 km / h par 4,8 sekundēm, nodrošinot braucienu attālums līdz 470 km (pēc standarta WLTP).http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika