Elektriskais Aston Martin Rapide E
Ilgi gaidītais pilnībā elektriskais Aston Martin Rapide E debitēja uz auto izstādē Šanhajā. Automašīna ar ierobežotu tirāžu līdz 155 gabaliem pavedina prezentāciju, greznību, sporta īpašībām un, galvenais, pilnīgi elektrisko piedziņu.

Britu autoražotājs izstrādā savu produkciju jau daudz gadu, bet šo pārejas uz pilnīgi jaunu līmeni jums šī ražotāja kamēr nebija. Aston Martin Rapide E - pilnībā elektriskais automobilis un, starp citu, ir pirmais šīs markas auto, kas būvēts uz jaunā rūpnīcā St Athan.

Lai projekts Rapide E tika īstenots, Aston Martin nācās apvienot spēkus ar inženieru komanda Williams. Pamatā auto ir elektriskā arhitektūra ar spriegumu 800 volti. 5600 cilindriskās litija-jonu šūnu noslēgti īpašu korpuss no oglekļa šķiedras un kevlara. Visu šo akumulatoru atrodas tur, kur agrāk bija 6-litru V12. Elektriskais dzinējs rada kopējo jaudu 610 l. s. un 950 Nm griezes momentu, kas nonāk uz aizmugurējo asi.
Aston Martin Rapide E diapazons ir vairāk kā 320 kilometrus saskaņā ar WLTP un spēj pārvietoties ar ātrumu, kas ir aptuveni 300 kilometri stundā, izmantojot parasto lādētāju 400 50 kw. Pats auto ietver arī spēcīgu iebūvēts lādētājs ac, ko var uzlādēt akumulatoru pirms pilnas uzlādes tikai 3 stundas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika