Mercedes-Benz EQC 400 4MATIC vs. Tesla Model X 100D Long Range-tests, salīdzinājums
Neatkarīgi no tā, vai mēs izturamies pret Тесле ar simpātijām vai антипатией, skaidrs ir viens: šī ir amerikāņu zīmols, ko pārvalda Элоном Маском, apgrieza automobiļu pasauli. Vai patiešām Tesla Model X ir tik labi, ir tik pārsteidzošs, un ir unikāla, kā to apgalvo tās lietotāji? Vai pilnīgi jaunu Mercedes-Benz EQC spēj izcelties pretrunīga un tajā pašā laikā jau orientieris auto? Mēs nolēmām, lai pārbaudītu to.

Tesla X debitēja 2015. gadā. Auto bija balstīts uz S modelis un bija sava veida atbilde uz tendenci autobūves jomā. X modelis ir tipisks apvidnieks. auto bija plašs virsbūve, nedaudz palielinātais klīrenss un, protams, ar elektrisko piedziņu. Tesla X pārsteigusi tehnoloģiskajiem jaunumiem un veiktspēju. Pašlaik ir ātra komplektācija var šķērsot barjeru 100 km/h jau ir par 2,9 sekundēm. Tas ir līmenis, super sporta automobiļu ar logo Ferrari vai Lamborghini.
Lasiet arī: nopietns Mercedes-Benz EQC arī savu revolucionāro. Izrāvienu Mercedes. Tas tiešām ir pirmais pilnībā elektriskais modelis ir šīs vācu zīmolu. Auto tika iesniegts 2019. Auto-liels jaunums. Jaunums, kas vēlas saskarties ne tikai ar Audi e-tron, bet arī ar iepriekš minēto Tesla.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika