Volkswagen ID. ROOMZZ: ģimenes auto
Volkswagen ir modelis ID. ROOMZZ. Šis elektriskais apvidus auto, kas tiks iesniegts 2021 gadā un debijas sērijveida versiju. Auto ar trim sēdekļu rindām, pateicoties jaunu konfigurāciju, sēdekļu apsilde, piedāvā iespēju pārveidot interjeru un ērtu atpūtas vietu. Transportlīdzeklis ir pašpietiekams un bez vadītāja iejaukšanās piegādā pasažierus uz galamērķi.

Laikā autosalona Šanhajā zīme Volkswagen ieviesa modelis ID. ROOMZZ. Tas elektriskais un, līdz ar to, безэмиссионный suv, kura virsbūve garums ir gandrīz pieci metri. Šis auto tika radīts, lai izmantotu kā ģimenes auto, gan biznesa limo. Ražošanas versijas šis modelis pārdošanā 2021 gadā, sākotnēji Ķīnā. Dizains balstās uz skaidrām līnijām un gludu pāreju starp elementiem virsbūves ID. ROOMZZ attiecas uz pārējiem modeļiem ģimenes ID.
Interjers Volkswagen ID. ROOMZZ izstrādāts saskaņā ar pilnīgi jaunu koncepciju; to var veidot dažādi. mainīt sēdvietu konfigurācija. To iestatījumus katrs pasažieris var ne tikai individuāli pielāgot savām vajadzībām, bet arī mainīt to atkarībā no braukšanas režīma automašīnas. Ja vadītājs, kas iekļauj automātisko braukšanas, katru krēslu var pagriezt uz 25 grādi auto salonā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika