Latvijā reģistrēto elektromobiļu pārsniedzis 10 tūkstošus automašīnu.
Lai gan šādas iekārtas mēs ļoti reti tiekamies ielās lielo pilsētu агломераций, mēs vēl ļoti maz par tām zinām. Vislielākās šaubas rada uzlādes veids, drošība un jauda, transportlīdzekļu.

Mūsdienu elektromobiļi var uzlādēt pat no mājas rozetes. Automašīnas, ar baterijām darbināms lētāk izmantot, un, ja to nodrošina līdzīgu, un dažreiz pat labākās īpašības.

Maiņstrāva un līdzstrāva

Pastāv divu veidu strāvas-mainīgo un pastāvīgo. Lai uzlādi elektromobilis var izmantot abu veidu: mājas elektrotīkla tiek izmantota maiņstrāva un līdzstrāva ļauj uzlādēt stacijās, lai ātrās uzlādes.

Auto Electric ir visbiežāk mākslīgo iekasēšanas sistēmu, pielāgotu divu veidu strāvas. Uzlādes laiks lielā mērā ir atkarīgs no jaudas savienojumu un iespējamās izmantošanas ierīces Wallbox. Uzlāde līdzstrāvu, savukārt, ir daudzas reizes īsāks
Uz электромобилях nozīmīga loma ir akumulators, kas satur enerģiju. Mūsdienās tie vairs nav bloc-tie sastāv no moduļiem, kas sadalītas šūnas. Pateicoties šādai konstrukcijai, gadījumā, ja neizdodas ar vienu no moduļiem var nomainīt, netraucējot pārējiem sadaļām akumulatora. Praktiskums, kas nodarbojas ar šūnām rada ērtāku ceļojumam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika