Tehniskās nianses: kā darbojas electric car
Interesants ir pats process uzlādes электрокаров. Pats process padeves strāvas akumulatoru atšķiras no izvēlētā risinājuma. Ar mājas uzlādes ierīci, ierīce pārveido maiņstrāvu, patērētā no tīkla, līdzstrāvu un iesniedz to akumulatoru. Situācijā uzlādes transportlīdzekļa līdzstrāvu, tiek saņemtas no ātrās uzlādes stacijas, šis posms tiek izlaists, un strāva nāk tieši no akumulators, kas noved pie samazinātu ilguma visu procesu.

Elektromotors pārveido elektroenerģiju dzinējspēks. Pēc viņa darbojas gandrīz visu laiku uztur vienu un to pašu jaudas līmeni. Elektromobiļi var sasniegt pilnu jaudu uzreiz pēc iedarbināšanas, tam ir praktiski neiespējami sasniegt uz automašīnām, kas ir aprīkotas ar iekšdedzes dzinēju. Gandrīz visi электрокары darbojas tieši pēc šādas tehnoloģijas.
Atšķirībā no automašīnu iekšdedzes elektromobiļi laikā, un pilsētas braukšanas patērē mazāk enerģijas, jo tie atjauno tās bremzējot. Pateicoties šim diapazons parauga Seata Mii electric sasniedz 260 km kombinētajā ciklā un līdz 360 km, kad lietotājs pārvietojas tikai pa pilsētu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika