Šī ir pirmā elektriskā Skoda. Vadošais elektronisko palīgiekārtu jomā Superb, iV
Pirms kāda laika čehu Škoda inženieri ir vērsušies pēc palīdzības pie Volkswagen, lai kopā izveidotu pirmo vēsturē hibrīda hibrīda Skoda. Trešās paaudzes flagmanis, modelis pēc virsbūves izmaiņas debijas hibrīda versiju ar nosaukumu Škoda Superb iV ar bateriju darbības tālumu līdz 55 kilometri.

Zem motora pārsega Skoda Superb iV bija tāds pats benzīna bloka jauda 1.4 TSI jauda ir 114 zs vs, kas ir noteikts Passat GTE. Arī šajā gadījumā tas viss nodrošina elektromotors, tāpēc kopējā jauda ir 215 zs s. un 400 Nm griezes momentu. Akumulatoru jauda 13 kw-h (9 kw-h Passat) - saskaņā ar pētījumiem WLTP-dod iespēju izbraukt ar tīru elektrību līdz 55 kilometri. Akumulatorus var uzlādēt, izmantojot sadzīves kontaktligzdas vai 3,5 stundas, izmantojot stacijas Wall box.
Plug-in hibrīds ir pēc noklusējuma apvienota ar 6-pakāpju manuālo pārnesumkārbu, tāpēc viņš atvēl 40 g ogļskābās gāzes uz kilometru, un, tādā veidā, atbilst emisijas Euro 6d-TEMP. Skoda Superb iV ar pilnu degvielas bāku (50 litri), un ir pilnībā uzlādētu akumulatoru spēj, kā apgalvo pats ražotājs, braukt līdz 850 kilometru attālumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika