Electric Opel Corsa-e
Opel liek uzsvaru uz elektrību. Jauna, jau sestās paaudzes modeļa Opel Corsa, lai sāktu debijas versiju ar baterijām darbināmi. Pilnībā elektriska Corsa-e diapazons ir līdz pat 330 km (WLTP1, provizoriskie dati), un jūs varat izvietot savu pasūtījumu uz to Latvijā.

Opel Corsa ir absolūts bestsellers, tāpēc Opel sāk pārdot savas populārākā modeļa elektrisko versiju. Iespēja безэмиссионного braukšanas tiek nodrošināta ar jaunākajām mūsdienu risinājumiem jomā, elektropiedziņas. Ar diapazonu līdz 330 km piecvietīgs Corsa-e-tas ir auto, kas var brīvi un bez ierobežojumiem lietot katru dienu. Akumulators ar ietilpību 50 kwh var uzlādēt par 80 procentiem pat par 30 minūtēm. Corsa-e var uzlādēt visos iespējamos veidos: caur kabeli, kas no sienas lādētāju Wallbox vai ātrās uzlādes stacija. Akumulators ir aprīkots ar 8 gadu garantiju. Stāvoklis maksas var pārbaudīt programmā "myOpel", kas ļauj optimizēt savu laiku un izmaksas lādēšanu.
Pārraides attālums arī ietekmē vadītājs, izvēloties vienu no trim braukšanas režīmiem: Normal, Ecoi Sport. Sporta režīms uzlabo elastību un dinamiku mērenā svara diapazonā. Elektrostacijas rada 100 kw (136 zs s.) un 260 Nm maksimālo griezes momentu. Uzreiz pieejamā jauda nodrošina elastību. Corsa-e paātrina gaitu no 0 līdz 50 km/h tikai 2,8 Ar, bet līdz 100 km/h paātrināties par 8,1 S.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika