Piecas ekrāniem interjerā un kameras vietā spoguļi. Jaunas tendences
Audi e-tron - tā ir mašīna, набитая elektroniku. Tas ir ne tikai pirmā elektriskā Audi, bet arī viens no pirmajiem automobiļiem ar kameru un displeju, заменяющими tradicionālās ārējie spoguļi. Kā šāds risinājums strādā katru dienu?

Neskatoties uz savu электрифицирующую dabu, Audi e-tron nav krīt acīs ar savu prezentāciju. Tas ir tipisks apvidus auto ar četriem gredzeniem pie priekšējā režģa. Tomēr nepārprotamu interesi no citu satiksmes dalībnieku kustību izraisa divas izauguma, kas atrodas uz vietas standarta spoguļi. Starp citu, šīs digitālās spoguļi patiešām vajadzētu izskatīties tik šausmīgi? Tiesa, to lietošana samazina vēja pretestību ar 0,01 Cx, bet vai ar pašreizējiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem nevar kaut kā labāk ielikt tos virsbūve? Jebkurā gadījumā mani vairāk interesēja to funkcionalitāti, nekā stilistiskās kvalitātes.
Teikšu īsi-pie braukšanas mašīnas ar šādu lēmumu, vajag tikai pierast. Ekrāni, kas rāda skats no kamerām, tika iebūvēti sānu paneļi, durvju remonts. Noteikti zem redzamības līnijas. Labākais risinājums būtu nodot ekrānus, kas slejas starp logiem. Jautājums tikai tādā gadījumā, ja būtu kolonnas, starp logiem ne pārāk plaši un nav ierobežota redzamība pārāk stipri?http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika