Šis ieraksts ir tur 20 gadus! Elektriskā Volkswagen ID.R pārspēja
Festivālā Goodwood ātruma šogad Volkswagen bija kaut kas neticams. Modifikācijas, kas veiktas vācu inženieri modelis ID. R, ļāva pārspēt iepriekšējo rekordu kāpšanas pa kalnu trasē. Laiku, kas 1999. gadā Nika Хайдфельдом, bija побито elektrisko болидом par 1,7 sekundes.

Festivāls Гудвуда šogad papildus vairākās pasaules premjers arī sniedza mums vairākas побитых rekordu. Starp tiem viens ir ļoti svarīgs, tā kā ieraksts ir no 1999. gada. Runa ir par rekorda laika paātrinājumam, kas pirms 20 gadiem iedibināja Niks Heidfelds ar auto Formulas-1 " McLaren-Mercedes MP4/13 Formula 1. Tad viņam bija 41,6 sekundes, bet šogad Romēns Dimā šo pašu maršrutu pārvarēja par 39,9 sekundes.
Romēns Dimā - tas pats cilvēks, kas pirms gada vadījis automašīnu Goodwood laikā tās pirmās prezentācijas, bet mazāk par mēnesi atpakaļ uzstādīja Romēns modelis ID. R rekordu elektromobiļu uz vācijas trasē Нюрбургринг, sasniedzot neticami panākumus.

Kopumā ID. R ir līdz trīs laika ierakstu savā kontā. Pirmais, kas ir pieaugums par starptautiskās sacensībās Pikes Peak, otrais-Нюрбургринг, un tagad Goodwood. Kas būs tālāk? Viss izskatās tā, it kā būtu nākamā pietura ir elektriskā sacīkšu kļūs Ķīna, kur šī gada beigās viņš dosies tūrē Тайньмэнь Shan Big-Gate, kam seko 99 stāvas pagriezieniem un milzīgām klintīm.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika