Noplūda bildes interjera jauno Volkswagen ID. 3.
Lai gan pirms debijas pilnībā elektrisko Volkswagen ID. 3 vairs nav atlicis tik daudz laika, ražotājam joprojām nav izdevies saglabāt visu noslēpumā. Runa ir par bildēm iekšā pēctecis Golf, kas bija noplūdis reklāmas video, kas publicēts mārketinga nodaļas vadītāja, protams, nejauši, jo ieraksts ir ātri pazuda.

Fotogrāfijas un interjera, kas noplūda tīklam, ir tikai fragmenti reklāmas video. Mārketinga nodaļa, acīmredzot, поторопился, jo drīz pēc video publicēšanas tas pazuda no YouTube uz visiem laikiem. Par laimi, pasaulē ir cilvēki, kas var sajust tādas neveiksmes un ātri ierakstīt visu kontu, vai greifers daži svarīgākie kadri.

Pāriesim pie lietas. Video ir veltīts interjeram gaidāmo Volkswagen ID. 3, kas ir vācu ražotāja ieiet jaunā ērā. Par to liecina skaitli " 3 " nosaukumu, kas simbolizē sākumu trešās nodaļas vēsturē zīmolu. Pirmais bija žuks, otrais golfs, bet trešais-elektriskais ID.3.
Sākot ar instrumentu paneli, acīs uzreiz krīt liels skārienjutīgs ekrāns. Tas viss izskatās diezgan dabiski, kamēr mēs skatāmies pie stūres, jo šeit inženieri ir salikti displejs mazāka izmēra - nedaudz līdzīgs BMW i3. Stūres rats, savukārt, ir, visticamāk, sensora pogas, nevis fizisku. Pastāv arī liela iespējamība, ka ID.3 mantos daudz interjera elementus no jau piedāvātā modeļa El-Born spāņu Seat markas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika