Audi e-tron 50: aizraujošas funkcijas электрокара
Audi pievienosies lineālu e-tron 50 quattro tuvākajā laikā. Tas ir vairāk nekā vāja versija elektrisko apvidus auto, kas pasliktina veiktspēju un ir mazāks diapazons, kas kompensē zemāku cenu.

Audi e-tron 55 quattro, ar rezervi gājiena vismaz 400 km joprojām ir aktuāls risinājums. Lai kļūtu par tā īpašnieku, nākas rēķināties ar daudz izmaksu, tāpēc vācu ražotājs nesen ieviesa lētāku e-tron 50, kam ir tikai nedaudz mazāks.

Tā vietā, akumulatoru jaudu 95 kw-h mums šeit ietilpība 71 kw-tikko ir Skaidrs, jo uz 120 kg samazinājās pateicoties tam, masa, bet attālums gājiena lētāku versiju jābūt 300 km. Tas ir rezultāts, kas ļautu brīvu ekspluatācijā pilsētā.
Dzinēja divi, pa vienam uz ass. Tie rada 312 l. s. un 540 Nm, kas ļauj sasniegt 100 km/h 7 sekundēs un paātrināt līdz 189 km/h Tas ir nedaudz sliktāks, nekā e-tron 55, bet tomēr pieklājīgi, jo īpaši attiecībā uz šo modeli.   Audi vēl nav dalījās informācijā par cenām auto, bet tieši no viņiem lielā mērā atkarīga no veiksmes elektrisko apvidus auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika