Interjers jaunu Porsche Taycan
Porsche oficiāli liecina detalizētas fotogrāfijas un interjera modelis Taycan. Pasaulē pirmo pilnībā elektrisko automašīnu no Porsche ir piepildīta ar tehnoloģijām un jaunākajiem risinājumiem, no kuriem vēl nebija redzējis ne vienu automašīnu pasaulē. Tas ir viens no labākajiem interjeru, kas Volkswagen Group ir izstrādājusi līdz šim.

Interjerā jaunā Porsche Taycan dominē četri milzīgs displejs, kurā ir e-ierīču kombinācija, divas ekrāna informācijas un izklaides sistēma un ekrāns apstrādes temperatūras un ventilācijas atveres. Šī nav pirmā reize, kad mēs redzam tik daudz stikla kabīnes iekšpusē, jo Audi paspējusi pierast pie šī (skat. Interjers Audi e-tron).
 Tomēr šī ir pirmā reize, kad touch screen, kas atrodas pirms pasažieru sēdekļa. Ražotājs nav par to runā daudz, bet Porsche teica, ka papildu ceturtais ekrāns ļauj vadītājam koncentrēties uz ceļu, kad pasažieris spēlē ar iestatījumiem. Let ' s koncentrēties uz 16,8 collu kombinācijas ierīces, kas ir vai liektais labāku redzamību un lietojamību. Viņš izmanto arī pašlaik stikls ar filtru polarizācijai, lai parādītā informācija vienmēr ir skaidra.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika