Nissan Ariya parāda, kā izskatīsies jaunas Nissan krosoveri
Nissan, kas desmit gadus atpakaļ, pirmais, kas uzdrošinājās ieviest tirgū sērijas pasažieru auto, kas darbojas tikai uz elektrību, konsekventi attīsta tehnoloģijas, auto bez izmešiem. Jaunākais darbs japāņu inženieri-tas ir konceptuālais Nissan Ariya, kura stilu un nestandarta risinājumus iekšpuses un ārpuses var tuvākajā nākotnē iegūt ražošana.

Konceptuālā Nissan Ariya iesniedza 46-om Tokijas autoizstādē vēstnesis jaunu ēru Nissan kā uzņēmums, kas nolēma pārskatīt zīmola filozofiju saskaņā ar nākamais solis attīstībā auto.
Krosovers atšķiras ar plašām, ekskluzīvi dekorēts ar kabīni ar modernām iekārtām un virsbūvi minimālisma un izteiksmīgā stilā, kurš raksturīgs, lai ebd. Tas ir piemērs, piemērojot vīzijas Nissan Intelligent Mobility individuālā transporta. Saskaņā ar tās principiem elektrificēšana un intelektuālas sistēmas transportlīdzekļiem, vajadzētu vienkāršot ceļojums, nodrošināt pieredzes pielāgota lietotāju vēlmēm un novērstu nelaimes gadījumus un izmešu kaitīgo savienojumu.

Nissan Ariya ir izstrādes stilistisko elementu, jau ir redzams konceptuālo modeli IMx iesniedza Tokijas autoizstādē 2017. gadam.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika