Tesla: kā viss sākās
Markas auto Tesla mēs daudzus gadus zināja tikai pēc atsauksmēm īpašniekiem. Par tiem runāja, piemēram, par leģendām, kas klīst kaut kur pa pasauli un rada cilvēkos lielu sajūsmu. Ik uz soļa mēs esam dzirdējuši par to uzlabotajiem, nākamajiem atjauninājumiem un nākamajā paātrinājums.

Radītājs ir idejas, ko sauc Tesla, vai amerikāņu zīmola, kas veic automobiļu nākotnē, ir neviens cits, kā Элон Маск - dienvidāfrikas uzņēmējs. Savu ceļu uz augšu, bija garš, tomēr, sakarā ar tēmu, mēs koncentrēsies tikai uz uzņēmumu Tesla Motors, kas Маск dibināta 2008. gadā. Galvenais priekšnoteikums sabiedrības bija un ir nodrošināt zemu izmaksu elektromobiļu masveida klientam. Pirmais solis šajā virzienā tika modelis roadster, kas bija hit bagātu klientu. Pircēji, izvēloties šo auto, finansēja pētījumus un darbu pie sekojošiem modeļiem.
Tomēr Tesla rodsters izraisīja lielu interesi viņa дебюту, bet arī saņēma lielu kritiku. Auto bija dārga, ne vienmēr ir skaista un turklāt viņam piemita spoguļi, kas vēl pirms 10 gadiem bija nepieņemami. Šis четырехдверный sedans segmentā D maksāja divreiz mazāk nekā tā priekštecis, un piesaistīja ar savu minimālisma dizainu un telpu īpašībām. Saka, ka tieši uzsākot Model S uzstāja lielākie koncerni pleca, ļaujot viņiem saprast, ka электромобильность ne tikai neizbēgama, bet arī ļoti pievilcīgs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika