Peugeot e-Boxer būs divi akumulatori, no kuriem izvēlēties
Furgons Peugeot e-Boxer iepriecinās patērētājus ar divu akumulatoru izvēli, kurus var uzstādīt kopā ar atjauninātu elektroinstalāciju. Pirms vairāk nekā gada Peugeot prezentēja savu elektrisko furgonu Citroen Relay, un šodien tas jau ļauj ikvienam izvēlēties pilnu sērijveida e-Boxer komplektu.
Pilnīgi visas transportlīdzekļu konfigurācijas tiks aprīkotas ar pastāvīgā magnēta sinhrono elektromotoru, kas spēj nodrošināt 122 ZS jaudu. un 260 N • m. griezes moments. Bet akumulatoru var izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Vai nu mazs, 37 kWh, vai jaudīgāks 70 kWh.

Ar nelielu akumulatoru maksimālais ātrums ir tikai 90 km / h, bet diapazons ir fantastisks - 200 kilometri WLTP ciklā. Ar lielu akumulatoru jūs varat paātrināties līdz 110 km / h un ar vienu uzlādi nobraukt visus 340 kilometrus. Jauno e-Boxer vislabāk var uzlādēt no patentēta termināļa, kas spēj uzturēt nemainīgu 7,4 kW uzlādes jaudu.
Izmantojot šo uzlādes režīmu, automašīnas pilnīga uzlāde prasa 6 līdz 12 stundas, atkarībā no akumulatora veida. Bet, ja jūs uzlādējat automašīnu no 50 kW līdzstrāvas kolonnas, tad vienā stundā jūs varat papildināt līdz 80 procentiem no jebkura akumulatora tilpuma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika