Ūdeņraža avārijas elektrostacija no Toyota un Honda
Kamēr lielākā daļa Eiropas ražotāju izmisīgi pārbūvē konveijerus, lai ražotu elektriskos transportlīdzekļus, novecojošie eksperimenti turpinās uzlecošās saules zemē. Šoreiz Honda un Toyota ziņo par autonomas ūdeņraža spēkstacijas izstrādi. Interesanta attīstība jau ir piesaistījusi sabiedrības uzmanību.
Kā jūs zināt, Toyota aktīvi strādā kurināmā elementu jomā un sistemātiski pēta alternatīvos enerģijas avotus. Jo īpaši viņiem pieder vieglā automobiļa koncepcijas uz ūdeņraža šūnām, un tagad iespaidīga moderna spēkstacija uz riteņiem, kas izskatās kā parasts autobuss.

Ūdeņraža degvielas padeve autobusā ar pilnu degvielu radīs 490 kWh. Tas ir pietiekami, lai masīvs autobuss varētu nobraukt 200 kilometru distanci un izdalīt patērētājiem atlikušos 240 kWh. Pēdējie var būt parastie elektriskie transportlīdzekļi, mājas un pat automatizācijas sistēmas.
Japāņi uzskata, ka attīstība kļūs par neaizstājamu palīdzību ārkārtas situācijās. Mācot rūgtu dabas katastrofu un cilvēku izraisītu negadījumu pieredzi, viņiem, iespējams, ir 100% taisnība.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika