Tesla plāno Vācijā laist tirgū jauna veida akumulatorus
Godalgotā elektrisko transportlīdzekļu kompānija plāno izlaist jaunu akumulatoru tipu Vācijai. Šobrīd Tesla aktīvi risina sarunas ar šīs valsts valdību, taču ražošanas grūtību dēļ tās tiek palēninātas. Uzņēmums tiks būvēts Brandenburgā, un tas prasa daudzu nianšu saskaņošanu, kas prasa ilgu laiku.
Elonam Muskam būs atsevišķi jāvienojas ar ekologiem. Bet, nokārtojot visas formalitātes, jaunais pilna cikla uzņēmums varēs ražot pilna izmēra šūnas, izmantojot jaunu patentētu tehnoloģiju.

Paredzams, ka jaunās baterijas spēs nodrošināt nobraukumu miljons kilometru vai vairāk. Tiek pieņemts, ka ražošanā izmantotās tehnoloģijas ir ievērojama litija jonu ķēdes attīstība. Uzlabojumu rezultātā bija iespējams panākt uzkrātās enerģijas blīvuma palielināšanos, kā rezultātā tiek pievienota arī jaudas rezerve.
Tuvākajā nākotnē mēs varam sagaidīt jaunas cietvielu baterijas, kuras tiek uzskatītas par daudzsološāko uzņēmuma attīstību. Tos sauc arī par litija metālu. Šajā virzienā aktīvi attīstās vadošie eksperti no ASV, Eiropas un Japānas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika