август
27
2021

Elektromobilis BMW iX3 parādījās visā krāšņumā


Nesen sabiedrībai tika parādīts jaunais elektromobilis BMW iX3, kurš tikai gaidīja krosoveru līnijas attīstību no Bavārijas koncerna uz elektrifikāciju. Automašīna daudzējādā ziņā atgādina parasto X3, kurai bija sejas lifts, bet tehniski tā ir pilnīgi atšķirīga mašīna.

сентябрь
07
2020

Tesla plāno Vācijā laist tirgū jauna veida akumulatorus


Godalgotā elektrisko transportlīdzekļu kompānija plāno izlaist jaunu akumulatoru tipu Vācijai. Šobrīd Tesla aktīvi risina sarunas ar šīs valsts valdību, taču ražošanas grūtību dēļ tās tiek palēninātas. Uzņēmums tiks būvēts Brandenburgā, un tas prasa daudzu nianšu saskaņošanu, kas prasa ilgu laiku.
сентябрь
02
2020

Ūdeņraža avārijas elektrostacija no Toyota un Honda


Kamēr lielākā daļa Eiropas ražotāju izmisīgi pārbūvē konveijerus, lai ražotu elektriskos transportlīdzekļus, novecojošie eksperimenti turpinās uzlecošās saules zemē. Šoreiz Honda un Toyota ziņo par autonomas ūdeņraža spēkstacijas izstrādi. Interesanta attīstība jau ir piesaistījusi sabiedrības uzmanību.
август
30
2020

Peugeot e-Boxer būs divi akumulatori, no kuriem izvēlēties


Furgons Peugeot e-Boxer iepriecinās patērētājus ar divu akumulatoru izvēli, kurus var uzstādīt kopā ar atjauninātu elektroinstalāciju. Pirms vairāk nekā gada Peugeot prezentēja savu elektrisko furgonu Citroen Relay, un šodien tas jau ļauj ikvienam izvēlēties pilnu sērijveida e-Boxer komplektu.
апрель
04
2020

Nissan Ariya parāda, kā izskatīsies jaunas Nissan krosoveri

Nissan, kas desmit gadus atpakaļ, pirmais, kas uzdrošinājās ieviest tirgū sērijas pasažieru auto, kas darbojas tikai uz elektrību, konsekventi attīsta tehnoloģijas, auto bez izmešiem.
апрель
04
2020

Opel ir pirmais ražotājs elektriskā rallija auto

Šis ir pasaulē pirmais sērijas reids. Martā, Opel uzsāk elektriskais rallija auto bāzes Opel Corsa-e. auto šobrīd tiek izstrādāts Рюссельсхайме un piedalīties sporta sacensībās sezonā 2020/2021. Jau zināms, ka cena elektrisko rallija klientiem Opel Motorsport būs zem 50 000 eiro.
март
15
2020

Interjers jaunu Porsche Taycan

Porsche oficiāli liecina detalizētas fotogrāfijas un interjera modelis Taycan. Pasaulē pirmo pilnībā elektrisko automašīnu no Porsche ir piepildīta ar tehnoloģijām
февраль
15
2020

Audi e-tron 50: aizraujošas funkcijas электрокара

Audi pievienosies lineālu e-tron 50 quattro tuvākajā laikā. Tas ir vairāk nekā vāja versija elektrisko apvidus auto, kas pasliktina veiktspēju un ir mazāks diapazons, kas kompensē zemāku cenu.
январь
15
2020

Noplūda bildes interjera jauno Volkswagen ID. 3.

Lai gan pirms debijas pilnībā elektrisko Volkswagen ID. 3 vairs nav atlicis tik daudz laika, ražotājam joprojām nav izdevies saglabāt visu noslēpumā. Runa ir par bildēm iekšā pēctecis Golf, kas bija noplūdis reklāmas video, kas publicēts mārketinga nodaļas vadītāja, protams, nejauši, jo ieraksts ir ātri pazuda.
ноябрь
15
2019

Šis ieraksts ir tur 20 gadus! Elektriskā Volkswagen ID.R pārspēja

Festivālā Goodwood ātruma šogad Volkswagen bija kaut kas neticams. Modifikācijas, kas veiktas vācu inženieri modelis ID. R, ļāva pārspēt iepriekšējo rekordu kāpšanas pa kalnu trasē. Laiku, kas 1999. gadā Nika Хайдфельдом, bija побито elektrisko болидом par 1,7 sekundes.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika